Plne spektrálna olejová formula odráža prirodzené molekulárne zloženie kvetov konope a je považovaná za najefektívnejšiu kvôli jej sprievodnému účinku.

Avšak vo väčšine prípadov takéto produkty obsahujú do 0,2% alebo viac THC (omamná molekula). Preto môžu spôsobiť vedľajšie účinky (úzkosť, závrat) a nie sú legálne v krajinách s nulovou toleranciou pre stopy drog.

Takzvané "širokospektrálne" produkty sú často vyrábané zmiešaním niekoľkých kanabinoidov a terpénových izolátov. Aj keď je zákonná a bezpečná (bez THC), táto formula obsahuje veľmi obmedzený počet blahodárnych konopných komponentov.

Nášmu tímu sa pri spolupráci s niekoľkými európskymi špecialistami na biochémiu podarilo skombinovať výhody oboch.

Pokročilá CO2 chromatografická technológia nám umožňuje detekovať a starostlivo odstrániť 99,9% molekúl THC z prirodzene extrahovaného, plne spektrálneho oleja.

Vďaka tomu obsahujú H Drop extrakty všetky blahodárne kanabinoidy, terpény a flavonoidy, ktoré je možné nájsť v kvetoch konope, s výnikou omamného THC.

P. S.: niektorí vysoko kvalitní producenti nazývajú "plne spektrálne, bez THC" produkty aj "širokospektrálne". Avšak výraz "širokospektrálne" je zavádzajúci a neindikuje, ako široké je zloženie kanabinoidov, terpénov a flavonoidov. Niektorí výrobcovia pridávajú len pár izolátov a zasluhujú si tak použitie označenia "širokospektrálne". Aby sme sa vyhli zmätku, zvýrazňujeme, že naše produkty sú plne spektrálne s výnimkou THC.